Kim jesteśmy

Nasza pracownia jest obecna na rynku od 2009 roku ale doświadczenie zawodowe zbieramy już ok końca lat 90-tych. Po latach wspólnej pracy, bogaci w doświadczenia zawodowe zdobywane prze realizacji wszelkiego rodzaju projektów, pewni swoich umiejętności i poszukując dróg do dalszego rozwoju podjęliśmy decyzję o założeniu własnego biura. Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów, część z nich została wyróżniona nagrodami m.in. w konkursie Budowa Roku organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Trzon biura tworzą założyciele i główni projektanci - Stanisław Dałek i Maciej Kowalczyk oraz sprawdzona grupa młodszych projektantów wspomagana zespołem sprawdzonych asystentów oraz kreślarzy. W połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii w projektowaniu i modelowaniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Zależnie od potrzeb projektujemy w środowisku 2D, 3D i BIM.

Stawiamy na zrównoważony rozwój – nie zależy nam by zrobić dużo – my chcemy robić dobre projekty. I takie robimy. Potwierdzą to nasi klienci – większość z nich jest z nami niemal od początku naszego biura a nowi klienci wracają z kolejnymi zleceniami. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć optymalne rozwiązania pozwalające na uzyskanie jak najlepszego wyniku końcowego. Zawsze jednak są to rozwiązania dostosowane do standardów i wymagań zamawiającego. Projektujemy ekonomicznie i szybko – a mimo to bez błędów. Wielokrotnie byliśmy weryfikowani przez zewnętrzne biura na zlecenie zamawiającego – zawsze z pozytywnym wynikiem. Pomimo to w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa interesów naszych klientów posiadamy dodatkową polisę ubezpieczeniową OC dla inżynierów budownictwa o wartości 400000€ dla każdego z projektantów.